• Головна
  • Конотопців заохочуватимуть говорити українською
12:00, 6 вересня 2017 р.

Конотопців заохочуватимуть говорити українською

В Конотопі проводиться конкурс ескізів у рамках реалізації проекту «Давай говорити Українською», що реалізується громадськими організаціями «Арсенал» та «Молодіжний актив Конотопщини» у партнерстві та за фінансової підтримки Виконавчого комітету Конотопської міської ради.

Ескізи будуть використовуватися для наліпок, плакатів-календарів, наклейок на авто, магнітів на холодильник, закладок для книжок, пакетів, тощо. 

Конкурс проводиться з метою популяризації використання української мови в побуті, утвердження патріотизму, духовності, моральності у мешканців міста Конотоп. 

Учасниками конкурсу можуть бути представники учнівської, студентської та трудової молоді віком до 35 років, також можуть бути творчі групи молоді, кількість осіб яких не обмежується.

З ескізів переможців буде виготовлено поліграфічну продукцію в рамках проекту «Давай говорити Українською» із зазначенням даних про автора.

Роботи надавати до 22 вересня 2017 року до відділу Конотопської міської у справах молоді та спорту за адресою: пр. Миру №8, каб. №411, конт. тел. 05447 6-61-32, та в електронному вигляді на email- [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #українськамова #патріотичниймалюнок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...