Знай наших!
21:00, 5 вересня 2017 р.

Конотопець Дмитро Мірошник - чемпіон світу з греко-римської боротьби

Знай наших!

Вихованець Конотопської ДЮСШ Дмитро Мірошник на чемпіонаті світу виборов золото та став переможцем у ваговій категорії 63 кг. Змагання проходили сьогодні, 5 вересня, в Афінах, Греція.

На сайті греко-римської боротьби повідомляють: "Ось і завершився насичений та яскравий другий день Чемпіонату Світу серед кадетів. Сьогодні наші хлопці йшли напролом і це принесло свої результати.

Дмитро Мирошник (63 кг), який вчора не залишив суперникам жодного шансу і у боротьбі за золото проявив свій характер і переміг напрочуд сильного суперника - іранця Мустафу Хордеха!

Завтра за золото змагатимуться Генадій Завертайло (42 кг), Владислав Кузько (46 кг) та Владислав Кравченко (69 кг). Хлопці активно та сміливо йшли до своєї мети і завтра ми всією країною будемо спостерігати їх на п'єдисталі Світової першості!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію