• Головна
  • Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі
08:30, 8 вересня 2017 р.

Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі

Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України та Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери; учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів; співробітників і студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів; учасників Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.

Перелік документів, необхідних для поїздки, та орієнтовний план поїздки знайдете за посиланням: http://sds.in.ua/2017/08/vidbudetsya-mizhnarodna-kulturno-os-5/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Польща #Литва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...