![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 8 вересня 2017 р.
Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі
![Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі Конотопців запрошують в культурно-освітню поїздку до Литви та Польщі](/dist-assets/images/cap.jpg)
У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України та Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.
Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.
Взяти участь у поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери; учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів; співробітників і студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів; учасників Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.
Перелік документів, необхідних для поїздки, та орієнтовний план поїздки знайдете за посиланням: http://sds.in.ua/2017/08/vidbudetsya-mizhnarodna-kulturno-os-5/.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...