![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 4 вересня 2017 р.
Конотопські спортсмени поповнять ряди київського "Динамо"
![Конотопські спортсмени поповнять ряди київського "Динамо" Конотопські спортсмени поповнять ряди київського "Динамо"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кочерга Андрій та Буханчук Богдан, вихованці відділення футболу конотопської ДЮСШ, з 1 вересня продовжують свою професійну кар'єру у футбольному клубі "ДИНАМО", Київ.
І хоча конотопська спортшкола втрачає двох талановитих спортсменів, зате перед молодими футболістами відкрилася унікальна можливість стати елітою українського футболу. Адже, як зазначив футбльний тренер Конотопської ДЮСШ Олег Савоченко, завдання дитячих тренерів - надати можливість кожному спортсмену спробувати стати професіоналом та розкрити свій талант.
Побажаємо Андрію та Богданові успіхів та блискучих перемог на спортивному олімпі!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...