![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 1 вересня 2017 р.
Ітвінери Конотопської гімназії отримали високу оцінку своєі роботи
![Ітвінери Конотопської гімназії отримали високу оцінку своєі роботи Ітвінери Конотопської гімназії отримали високу оцінку своєі роботи](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ітвінери Конотопської гімназії отримали високу оцінку своєі роботи (Quality Label) в рамках реалізації спільного українсько-латвійського проекту "Oh, Triangle! You are so beautiful!"
Команда у складі Марини Спиридонової, Дениса Яценка, Дарини Гирман, Ганни Косенко, Анастасії Ульянкіної, Богдана Кравченка, Артема Калити, Іллі Ярцева, під відповідальним керівництвом Софії Стокоп, учениці 11 класу математичного відділення, активно і охоче співробітничали з ітвінерами латвійського міста Даугавпілс і створили багато корисних матеріалів англійською мовою для любителів математики.
Для довідки: eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. Її метою є створення необхідних умов для міжнародного педагогічного партнерства та сприяння співробітництву між європейськими школами за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та реалізації спільних онлайн-проектів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...