![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 1 вересня 2017 р.
7 районів Сумщини досі не мають опорних шкіл
На засідання колегії облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації, куратор освітньої галузі в області Микола Подопригора нагадав присутнім, що ставилося завдання, щоб до 1 вересня в кожному районі були створені опорні школи. Але його виконали, на жаль, не всі. Наразі 7 районів області залишаються без опорних шкіл.
«Чому ви не створюєте опорні школи в містах обласного значення? У нас міста живуть окремо, а райони, сільська місцевість – окремо. А де діти отримають якісну освіту – вас не стосується»! – наголосив посадовець.
Керівники районів перш за все мають думати не про ціну освіти, а про якість - зауважив заступник голови облдержадміністрації.
«Чути від голів райдержадміністрацій про те, що в школі навчається 26 чи 27 дітей, а вони її утримують за рахунок державної субвенції, бо гроші є – це просто сумно, – говорив Микола Подопригора. – Я хочу поставити сьогодні вам запитання: «Ви віддасте свою дитину в школу, де в класі навчається два учні, де один вчитель веде уроки відразу у трьох класах? Думаю, ні. Чому ж замість того, щоб говорити про якість освіти, ми говоримо про утримання стін?».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...