• Головна
  • 7 районів Сумщини досі не мають опорних шкіл
07:00, 1 вересня 2017 р.

7 районів Сумщини досі не мають опорних шкіл

На засідання колегії облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації, куратор освітньої галузі в області Микола Подопригора нагадав присутнім, що ставилося завдання, щоб до 1 вересня в кожному районі були створені опорні школи. Але його виконали, на жаль, не всі. Наразі 7 районів області залишаються без опорних шкіл

«Чому ви не створюєте опорні школи в містах обласного значення? У нас міста живуть окремо, а райони, сільська місцевість – окремо. А де діти отримають якісну освіту – вас не стосується»! – наголосив посадовець.

Керівники районів перш за все мають думати не про ціну освіти, а про якість - зауважив заступник голови облдержадміністрації.

«Чути від голів райдержадміністрацій про те, що в школі навчається 26 чи 27 дітей, а вони її утримують за рахунок державної субвенції, бо гроші є – це просто сумно, – говорив Микола Подопригора. – Я хочу поставити сьогодні вам запитання: «Ви віддасте свою дитину в школу, де в класі навчається два учні, де один вчитель веде уроки відразу у трьох класах? Думаю, ні. Чому ж замість того, щоб говорити про якість освіти, ми говоримо про утримання стін?».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #опорнішколи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...