Конотопські футболісти завоювали Кубок Гетьманської столиці
Юлія Конотопчик
10:00, 28 серпня 2017 р.
Конотопські футболісти завоювали Кубок Гетьманської столиці
Конотопські футболісти 2006 року народження привезли перемогу з відкритого турніру з футболу "Кубок Гетьманської Столиці", присвяченого 26 річниці Незалежності України.
Вітаємо юних спортсменів!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію