Мер Конотопа дійшов до Києва!

Сьогодні по обіді, міський голова Артем Семеніхін пішки дістався Києва. На підході до столиці його зустріли побратими з Київської організації ВО «Свобода». Обійнявшись з друзями, очільник Конотопа розповів основну мету свого пішого походу довжиною в понад 200 км. та тривалістю близько шести днів.

Нагадаємо: у суботу, 5 серпня в Конотопі відбулося загальноміське віче, під час якого громада міста доручила міському голові донести вимогу конотопців до Президента України про розпуск Конотопської міської ради та проведення позачергових місцевих виборів.

За розпуск міськради проголосували близько трьохсот містян та підкріпили своє волевиявлення підписами. 5 серпня, 15 год. 15 хв. стали відправною точкою довгого шляху пошуку правди у Києві, виміряного власними кроками міського голови, заради Конотопа, заради його мешканців.

Вже завтра, о 10.30 Артем Семеніхін планує стояти біля будівлі Адміністрації Президента України, щоб вручити Гаранту доручення Конотопської громади і врешті припинити знущання «депутатської мафії» над простими людьми. 

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )