Що буде в приміщенні колишньої дитячої поліклініки?

З 1 липня МЦ ФЗН "Спорт для всіх" переїхав у будівлю колишньої дитячої поліклініки. Про це розповів кореспонденту 05447.com.ua завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу у справах молоді та спорту Сергій Євдоченко. В приміщенні очікуються кардинальні зміни.

Нині в колишній дитячій поліклініці триває капітальний ремонт: замінюють електропроводку, встановлюють вікна, роблять ремонт в кімнатах. Зал шахів фактично зробили, зал для тенісу розташувався на 2 поверсі, сюди вже приходять пограти охочі. В колишньому ж актовому залі буде встановлено ринг для боксу.  Будуть реанімуватися приміщення, де розмістяться тренажерні зали, а також де зберігатиметься майнонаметового табору "Патріот", байдарки та інший інвентар. 

"До нового року зробимо, - запевняє Сергій Євдоченкою. - Бо поки нема розподілу коштів через відсутність кворуму на сесії. Зате через "Прозорро" мии виграли тендер і тепер встановлюємо вікна.

Нагадаємо, раніше міський центр фізичного здоров'я населення знаходився у будівлі колишнього БК КВРЗ, де нині розташувався Палац Культури.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )