• Головна
  • Конотопці охоче повертають кошти за зекономлену субсидію
07:00, 8 серпня 2017 р.

Конотопці охоче повертають кошти за зекономлену субсидію

Управління соціального захисту населення Конотопської міськради продовжує роботу щодо прийому заяв від громадян для виплат зекономленої субсидії.

Як повідомили в місцевому УСЗН, на сьогодні 5 472 особи подали заяву про відшкодування коштів за невитрачену субсидію, з них 47 осіб, що мають індивідуальне електроопалювання, та 5 425 осіб з індивідуальним газовим опаленням. 

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 300 від 26 квітня «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Відповідно до змін, будь-який споживач, якому була призначена субсидія для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення після закінчення опалювального сезону може зажадати компенсацію невикористаної суми в грошовому еквіваленті.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу 100 кубометрів. Але монетизація стосуєтьсялише тих, хто використовував газ чи світло для опалення оселі.

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин, - 135 грн за зекономлену електроенергію та близько 700 грн за зекономлений обсяг газу. Середні суми виплат (відповідно до оброблених заяв) становлять близько 130 грн за електроенергію та близько 630 грн за газ. 

Для того, щоб отримати гроші за зекономлений газ або електроенергію, використану для опалення, конотопцям до 1 вересня 2017 року необхідно подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення, а також відкрити рахунок у банку, куди надійдуть гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #субсидія #монетизація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...