![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 27 липня 2017 р.
Як в Конотопі відмічали "Свято на кварталі"
26 липня 2017 року на території загальноосвітньої школи №14 для мешканців мікрорайону КВРЗ відбулось свято на кварталі.
Для юних мешканців мікрорайону було проведено пізнавальну дитячу дискотеку «Дитячий дивосвіт», цікаві конкурси з солодкими призами та перегляд українського мультфільму «Котигорошко».
Участь у веселих конкурсах та вікторинах, запальні танці разом з досвідченим хореографом, безліч солодких призів, цікавий пізнавальний мультфільм створили для юних конотопчан святкову атмосферу та надали їм безліч позитивних емоцій.
![Як в Конотопі відмічали "Свято на кварталі", фото-1 Як в Конотопі відмічали "Свято на кварталі", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...