• Головна
  • На Сумщині розповіли, які нововведення призову в Нацгвардію
08:30, 26 липня 2017 р.

На Сумщині розповіли, які нововведення призову в Нацгвардію

7 липня набув чинності Указ Президента України №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову до Національної гвардії України».

Згідно Указу, виклику до призовних комісій, як і раніше, підлягатимуть чоловіки віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову. У громадян віком від 18 до 20 років є можливість проходити строкову військову службу за бажанням.

За словами заступника начальника штабу військової частини 3051 Національної гвардії України Максима Чоні, військову службу в підрозділах Національної гвардії України хлопці нестимуть у нормальних умовах проживання, з якісним харчуванням (система двійного меню зі стравами на вибір) та забезпеченням форменним одягом і речовим майном. Окрім цього перед початком строкової служби кожен військовослужбовець отримає 3200 гривень, а перед звільненням у запас – 8 посадових окладів у 1200 гривень. Також передбачено щомісячне грошове забезпечення.

У ході наради присутні також розглянули питання щодо роботи медичних комісій по обстеженню призовників та здійснення контролю за винесенням експертних рішень.

За результатами наради райдержадміністрації та виконавчі комітети міських рад отримали доручення організувати на підвідомчій території своєчасне проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України, провести роз’яснювальну роботу серед призовників щодо їх обов’язку в разі зміни сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади особисто в семиденний строк повідомляти про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нацгвардія #призов2017
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...