• Головна
  • Міськрада спростовує наклеп Сергія Демехи на Артема Семеніхіна
08:00, 24 липня 2017 р.

Міськрада спростовує наклеп Сергія Демехи на Артема Семеніхіна

Днями зі сторінки Сергія Демехи у Фейсбук була розповсюджена інформація про заробітну плату міського голови Артема Семеніхіна у розмірі 72 тисячі гривень. Викладено роздруківку виплат за травень і червень заступників, керуючого справами виконкому, консультантів та радників. Чи дійсно місцеві посадовці мають такі «шалені» заробітні плати?

Речник міського голови Конотопа категорчно заперечує інформацію, що нібито міський голова отримав зарплатню у розмірі 72 тисячі гривень. За її словами це чергова провокація депутата, як прояв агонії у звязку з ймовірною втратою депутатського мандату та спроба відволікти увагу від брудного секс - скандалу, у який потрапив сам Сергій Демеха кілька тижнів тому.

Ми звернулися до головного бухгалтера міськради, аби уточнити, чи відповідає інформація Сергія Демехи дійсності, чи це черговий наклеп?

За словами головбуха, у травні-червні керівництву міста за їхніми заявами про надання щорічної відпустки були нараховані відпускні, також за цей період здійснювалася оплата за відрядження, в тому числі, довготривалі відрядження за кордон.

Оплата відряджень не є складовою заробітної плати, а відпускні нараховуються за весь робочий рік у розмірі середньомісячного заробітку, як того вимагає чинне законодавство про працю.

То що ж насправді зачіпає Сергія Демеху, і чи не є інформація, поширена ним, та звернення до керівництва області і правоохоронних органів агонією перед втратою депутатського мандата – «так хочеться вкусити, але не дістати»?

В чому звинувачує Сергій Демеха Артема Семеніхіна, у жадобі до наживи, у неймовірних прибутках? Але ж де правда?

Міський голова не має у власності маєтків, земельних ділянок, торгівельних бізнес-центрів, чи інших торгівельних або розважальних закладів, про що свідчить і його декларація про доходи, яку легко перевірити. Також немає у нього власного автопарку, заміських будиночків.

Авто, на якому він зараз їздить, придбане у 2011 році ще до прийняття повноважень міського голови на зароблені від підприємницької діяльності кошти.

Артем Семеніхін намагається працювати на благо міста і громади навіть в умовах суцільного економічного і політичного колапсу, спричиненого групою депутатів-заколотників, які мріють зняти його з посади.

До того ж, міський голова Конотопа є діючим військовослужбовцем, він воював в зоні АТО, бачив, як гинуть наші хлопці, і знає ціну життю і правді. Артем Семеніхін й сьогодні допомагає бійцям і їх сім'ям - всі, хто до нього звертаються, отримують допомогу.

А чим допоміг місту Сергій Демеха? Де результати його депутатської діяльності? Вже багато конотопців задаються питанням - на що живе сім'я Демех, коли жоден з подружжя не працює, при цьому у власності родини три квартири, зазначені ними в декларації, та недешева в обслуговуванні автівка?

Є інформація, що більшість коштів зі свого депутатського фонду Сергій Демеха направив на матеріальну допомогу своїм родичам та знайомим. Можливо, за ці (бюджетні) кошти і живе сім'я Демех?

За підрахунками, Сергій Демеха має витрачати не менше тисячі в день: на авто, їжу в ресторанах разом з дружиною Наталкою, та на обслуговування квартир. Звідки прибутки, може, він ще й отримує кошти за виконання чиїхось замовлень?

Сподіваємось, більшість свідомих мешканців міста, переглядаючи новинні блоки, зроблять вірні висновки, а для депутата Сергія Демехи, який от-от втратить депутатський мандат, можливо, це просто спроба відволікти увагу від брудного секс-скандалу за його участю за рахунок чергової провокації проти Артема Семеніхіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #АртемСеменіхін #СергійДемеха #статки #секс-скандал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...