• Головна
  • Конотопчанка постане перед судом за те, що затопила сусідів
08:00, 21 липня 2017 р.

Конотопчанка постане перед судом за те, що затопила сусідів

Подія сталася в Конотопі на Житломасиві. Жінказабула закрити кран на кухні, та поїхала в інше місто. Як на те, в раковину випадково впав рушник і затулив зливний отвір. Оскільки потік води вдалося зупинити не скоро, були нанесені величезні збитки сусідам. Постраждалі звернулися в ЖРЕП Житлосервіс, після чого було складено Акт про залиття квартири.

Адвокати радять: якщо вас затопили, терміново зверніться до обслуговуючої організації. Це може бути ЖЕК, ОСББ, чи інше управління. В довільній формі напишіть заяву з вимогою про огляд і складення Акту про затоплення. При складенні акту має бути присутній адвокат а також власники чи наймачі квартири, через яку була спричинена шкода. Пам'ятайте: Акт затоплення квартири є основним підтвердженням та доказом залиття квартири.

Відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України шкода, принесена власності фізичної (та юридичної) особи має бути відшкодованою в повному обсязі особою, яка її спричинила. При цьому можна враховувати і моральну шкоду.

Статтею 383 Цивільного кодексу України з урахуванням обставин справи, суд за вибором потерпілого може зобов'язати особу, яка спричинила збитки, зробити ремонт за його кошт, або відшкодувати втрату в повному розмірі матеріально.

Якщо ж залиття пов'язане з проривом на стояку гарячого чи холодного водопостачання, то до відповідальності необхідно притягувати обслуговуючу організацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Актпрозатоплення #затопилисусіди #щоробити
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...