• Головна
  • На Сумщині ціни ростуть швидше, чим по Україні
08:00, 17 липня 2017 р.

На Сумщині ціни ростуть швидше, чим по Україні

На Сумщині ціни ростуть швидше, чим по Україні

За інформацією Головного управління статистики у Сумській області, ціни на споживчому ринку області у червні 2017 р порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,8%, по Україні - на 1,6%, з початку року - на 7,3% і 7,9% відповідно.

На споживчому ринку області у червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 3,8%. Відзначимо, що серед продуктів харчування найбільше подорожчали яйця, овочі і фрукти - на 28,4%, 25,2% і 14,2% відповідно. На 4,6% зросли ціни на м'ясо і м'ясопродукти. У той же час, на 3,1% -1,2% знизилися ціни на продукти переробки зернових, кисломолочну продукцію, масло, кондитерські вироби з борошна. Ціни на безалкогольні напої зросли на 1,2%.

На Сумщині ціни ростуть швидше, чим по Україні, фото-1

Алкогольні напої та тютюнові вироби в цілому подорожчали на 2,1%, з них тютюнові вироби - на 5,1%, алкогольні напої - на 0,2%.

Слід зазначити, що ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива залишились на рівні цін попереднього місяця.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла стали дорожчими на 0,6%, з них товари і послуги для щоденної підтримки будинку - на 1,4%, меблі та предмети обстановки - на 1,0%, побутова техніка - на 0,2%.

У сфері охорони здоров'я ціни збільшилися на 0,7% за рахунок підвищення вартості консультативних послуг - на 6,0%, послуги лікарень - на 3,7%, діагностичних послуг - на 2,0%.

Тарифи на транспорт зросли на 0,4%, у т. ч. вартість проїзду в залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті зросла на 5,8% і 4,9% відповідно, а паливо та мастила стали коштувати менше на 1,2%.

Відвідування ресторанів та готелів стало дорожчим на 1,3%, у тому числі відвідування закладів швидкого харчування - на 2,4%.

Різні товари та послуги подорожчали на 1,1% в основному через збільшення вартості послуг нотаріусів на 23,2%.

У сфері освіти ціни підвищилися на 1,0%, на що вплинуло збільшення плати за утримання дітей в дошкільних закладах на 8,6%.

У сфері відпочинку і культури ціни збільшились на 0,3%.

У той же час, одяг і взуття стали коштувати менше на 3,1%, з них одяг - на 5,2%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #рістцін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...