• Головна
  • На Сумщині стартувала вступна кампанія
15:00, 13 липня 2017 р.

На Сумщині стартувала вступна кампанія

Вищі навчальні заклади Сумської області почали приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження в електронні кабінети додатків до документів про середню освіту, яка почалася 29 червня, триватиме до 18.00 25 липня.

У цьому році вступ до вишів відбувається на підставі чинних умов прийому до вищих навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року, - повідомляють в міністерстві освіти. 

Як і раніше, абітурієнти можуть подати до дев'яти заяв на місця бюджетного та регіонального замовлень не більш ніж по чотирьох спеціальностях. Подача заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Медичні огляди та інші доконкурсные процедури, якщо це викликано встановленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідним конкурсних пропозицій, проводяться до 11 липня.

Творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 17 по 26 липня включно.

Вступні екзамени проводяться з 21 по 26 липня включно.

Співбесіди проводяться з 21 по 23 липня включно.

Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів з повідомленням про отримання або неотримання ними права на вищу освіту з державного або регіонального замовлення, публікується не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання або неотримання ними права отримувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 годин 24 липня. 

Абітурієнти, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги для зарахування на місця державного або регіонального замовлень до 12.00 години 05 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням, проводиться не пізніше 12.00 години 7 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлень за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, зарахованих на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти, здійснюється не пізніше 18 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступнакампанія #2017
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...