• Головна
  • В Конотопі за півроку на облік до соціальної служби потрапило 15 дітей
08:30, 13 липня 2017 р.

В Конотопі за півроку на облік до соціальної служби потрапило 15 дітей

Станом на 07.07.2017 на обліку Конотопської міської служби у справах дітей перебуває 21 дитина, що опинилась в складних життєвих обставинах. Протягом І півріччя 2017 року на облік було поставлено 15 дітей.

З них 11 у зв’язку з ухиленням батьків від виконання батьківських обов’язків;

-3 дітей потрапили на облік у зв’язку з частим залишенням місця постійного проживання;

-1 дитина – у зв’язку із жорстоким поводженням з нею.

Протягом поточного року з обліку з позитивним результатом знято 3 дітей. Ситуація в сім’ях, де виховуються зазначені діти, в результаті роботи змінилась на краще.

Але поряд з цим 2 дітей були зняті з обліку у зв’язку з позбавленням батьків батьківських прав. Наразі вони перебувають в безпечному для них середовищі та отримують допомогу, передбачену державою. Ще 4 дітей знято у зв’язку із зміною місця проживання сім’ї.

Протягом поточного року, з метою виявлення сімей, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки відносно дітей, організовано проведення 13 рейдів «Сім’я». Обстежено умови проживання 39 сімей, де виховується 80 дітей. В результаті 43 батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків та роз'яснені наслідки ухилення від виконання обов’язків по вихованню дітей.

Загалом за звітний період до міського відділу поліції службою у справах дітей було направлено 27 клопотань щодо притягнення до адміністративної відповідальності батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, 18 з яких були задоволені. З 9 батьками працівниками правоохоронних органів проведено профілактичні бесіди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #соціальнаслужба #облік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...