• Головна
  • Вода та грунт в двох дитячих таборах Конотопа не відповідають санітарним нормам
09:00, 6 липня 2017 р.

Вода та грунт в двох дитячих таборах Конотопа не відповідають санітарним нормам

Сумський обласний лабораторний центр, провівши обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, виявив невідповідність санітарним вимогам води та грунту в двох позаміських таборах Конотопа.

Так, у позаміському таборі «Мрія» відділу освіти Конотопської міської ради не відповідали санітарним нормам проби води з водопровідного крану на харчоблоці, з питного фонтанчику а також з шахтового колодязя.

Зокрема були виявлені порушення по органолептичним показникам (присмак, запах, забарвленість, каламутність), до того ж у воді виявлено вміст аміаку та сполук заліза.

В пробах ґрунту на паразитологічні дослідження були виділені яйця токсокар у позаміському таборі «Мрія», та «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК.

Наразі проби води у водоймах та якість харчових продуктів нарікання не викликають. Серед працівників закладів оздоровлення та відпочинку носіїв кишкової групи інфекцій не виявлено.

В кожному випадку отримання незадовільних лабораторних досліджень ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» надані відповідні рекомендації власникам об’єктів щодо реалізації заходів по ліквідації недоліків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #табірвідпочинку #санітарнінорми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...