• Головна
  • Для бажаючих мати власне житло на Конотопщині впроваджують пільгову програму
09:00, 7 липня 2017 р.

Для бажаючих мати власне житло на Конотопщині впроваджують пільгову програму

У липні 2017 року Конотопська райрада планує прийняти районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.

Програма спрямована на підвищення рівня розвитку сільської інфраструктури та стандартів життя населення, привабливості проживання у сільській місцевості, а отже й стимулювання збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва на селі.

Кредити за Програмою надаватимуться індивідуальним сільським забудовникам для фінансування спорудження (будівництва), добудови (завершення будівництва), реконструкції, підключення до інженерних мереж житлових будинків у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями, інженерними мережами або без таких; спорудження (будівництво), добудова (завершення будівництва), реконструкція інженерних мереж з метою підключення до них житлового будинку у сільській місцевості; придбання житлових будинків (в тому числі незавершених будівництвом) у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями або без таких, з інженерними мережами або без таких.

Кредит індивідуальному забудовнику надаватиметься на термін не більше 10 (десяти) років зі сплатою ним плати за користуванння кредитом (відсотків за кредитом) у розмірі 3 (трьох) відсотків річних, а також плати за наданння послуг по супроводженню кредитного договору у щомісячному розмірі 0,25 (нуль цілих двадцять п'ять сотих) відсотків від розміру кредиту, передбаченого кредитним договором.

За додатковою інформацією щодо умов кредитування, необхідного пакету документів, а також з метою формування реєстру громадян, бажаючих взятии участь у програмі кредитування, звертайтеся до виконкомів сільських рад або до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації за адресою: місто Конотоп, вул. Соборна, 23, каб. №83, 85.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #власнежитло #програма #пільги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...