![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:13, 21 червня 2017 р.
Поліція не підтвердила причетність конотопського студента до педофілії
![Поліція не підтвердила причетність конотопського студента до педофілії Поліція не підтвердила причетність конотопського студента до педофілії](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями в соцмережах Конотопа розмістили фото студента КІПТу, якого звинуватили у педофілії. За словами заступника директора навчального закладу, наклеп на студента поширював працівник правоохоронних органів.
Заступник начальника ГУ НП у Сумській області Володимир Бабич зазначив, що факт нападу на неповнолітніх дівчат в Конотопі мав місце. Слідство по виявленню злочинця триває, проте жодній особі звинувачення чи підозра поки що пред’явлена.
Наразі в поліції проводять службову перевірку. Буде задіяний відділ боротьби з кіберзлочинністю, який має встановити автора наклепу на студента, якого через соціальні мережі звинуватили у педофілії.
Як повідомив очільник конотопської поліції Олексій Нештенко, ним особисто був поданий рапорт на ім’я начальника ГУ НП у Сумській області на проведення службового розслідування за даним фактом.
Володимир Бабич проінформував, що відділ боротьби з кіберзлочинністю встановить, хто саме розміщував наклеп на студента. Результати розслідування мають отримати протягом двох тижнів.
https://youtu.be/acdoabrvVF4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...