![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 14 червня 2017 р.
За допомогою мотивуючих урн сумчан закликають не смітити недопалками
![За допомогою мотивуючих урн сумчан закликають не смітити недопалками За допомогою мотивуючих урн сумчан закликають не смітити недопалками](/dist-assets/images/cap.jpg)
В рамках всеукраїнського проекту по боротьбі з курінням, облаштовуючи місця для курців, сумські волонтери вирішили встановити в місті креативні урни, які мотивують не викидати недопалки на землю.
За словами заступника директора управління «Інспекція з благоустрою м. Суми» Миколи Яковенка, таких місць для куріння облаштовано 16 штук, переважно біля зупинок громадського транспорту.
Нагадаємо, днями в Конотопі навколо центрального фонтану встановили новенькі сміттєві урни.
«Встановлення урн проходило за ініціативи волонтерів спільно з департаментом інфраструктури міста. На встановлення всіх урн є спеціальні дозволи» - пояснює Микола Яковенко.
До дизайну вуличних попільничок підійшли з усією відповідальністю. Ще в березні цього року Сумський міський центр дозвілля молоді спільно з Центром розвитку креативного мислення в рамках проекту «Smoking right» оголосив конкурс на дизайн вуличних попільничок під гаслом «Куріння – не привід смітити».
Першим містом, де з'явилися подібні попільнички, став Київ зі своїми мотивуючими урнами.
А як ви гадаєте, чи варто впровадити такі попільнички й у Конотопі?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...