• Головна
  • Конотопські тенісисти посіли перше місце на обласному чемпіонаті
07:00, 24 травня 2017 р.

Конотопські тенісисти посіли перше місце на обласному чемпіонаті

У місті Суми проходив чемпіонат з настільного тенісу серед ветеранів. Наше місто представляло 8 спортсменів у різних вікових групах: Белобродов Володимир, Циганок Олег, Молоткин Олександр, Шапошніченко Андрій, Лисий Сергій, Петров Сергій, Сук Володимир, Савченко Сергій.

У категорії 35-39 років перемогу здобув Белобродов Володимир, у категорії 50-55 років золоту медаль привіз Циганок Олег та Молоткін Олександр посів друге місце у віковій категорії 55-59.

У ході запеклої боротьби команда Конотопа вже вдруге поспіль зайняла перше загально-командне місце.

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо здоров’я та подальших спортивних досягнень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію