![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 22 травня 2017 р.
В Конотопі пройшов 1-й етап військово-патріотичної гри Сокіл " ДЖУРА"
![В Конотопі пройшов 1-й етап військово-патріотичної гри Сокіл " ДЖУРА" В Конотопі пройшов 1-й етап військово-патріотичної гри Сокіл " ДЖУРА"](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 травня в Конотопі пройшов 1-й етап військово-патріотичної гри Сокіл " ДЖУРА". Гра проходила на базі зош №7. Участь прийняли 4 команди: школи №7, №2, №10 та №12.
Перемогу отримала команда "Воїни Волі", школа №7. Після гри всі учасники з задоволенням смакували Козацький куліш.
Перед грою Кролевецький клуб Джура спільно з Конотопським Козацьким клубом Джура провели тренувальний збір для джур Кролевецького та Конотопського районів. В програмі тренувального збору були стрільба з пневматичної гвинтівки , альпінізм, козацький рукопашний бій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...