![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 19 травня 2017 р.
Конотопських тренерів навчали на семінарі ФІФА
![Олена Куліш на Семінарі ФІФА Олена Куліш на Семінарі ФІФА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Олена Куліш на Семінарі ФІФА
З 12 по 16 травня в Будинку футболу в місті Київ вперше в Україні відбувся Семінар ФІФА для тренерів ДЮСШ з футзалу.
Ще на початку нинішнього сезону Асоціація футзалу України та Федерація футболу України вийшли на керівний орган світового футболу з проханням про проведення семінару безпосередньо для дитячих тренерів.
Олена Куліш, тренер ДЮСШ М. Маміашвілі була також запрошена на Семінар. Наставниця "Вікторії" прокоментувала, що захід було організовано на найвищому рівні, і він був дуже корисний для тренерів саме дитячих спортивних шкіл.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...