• Головна
  • На обласному турнірі з гандболу конотопці показали гарний результат
08:30, 13 травня 2017 р.

На обласному турнірі з гандболу конотопці показали гарний результат

В стінах спортивного комплексу НН Інституту фізичної культури СумДПУ ім..А.С.Макаренка відбувся турнір з гандболу пам’яті ст. викладача кафедри теорії та методики спорту (колишньої ОПС) Надії Миколаївни Гончаренко.

У змаганнях взяли участь по три команди різних вікових груп, а саме юніори: ДЮСШ ім. Маміашвілі м. Конотоп, ДЮСШ «Барса» м. Шостка, СумДУ та ветерани - збірна Конотопа, збірна з міста Суми та збірна Шостки.

У юніорів переможцем, за рахунок кращої різниці, стала команда СумДУ, яка перемогла «Барсу» з рахунком 28-14 та зіграла внічию з конотопчанами. А серед двох ДЮСШ кращими стали вихованці спортивної школи ім. Маміашвілі.

У ветеранів збірна м. Суми посіла третє місце, поступившись Конотопу (14-19) та Шостці (17-19). Перше ж місце вибороли ветерани м. Конотоп.

Кращі гравці у своїх командах були нагородженні пам’ятними статуетками, а команди-переможниці - кубками.

Кубок пам’яті Надії Миколаївни Гончаренко з гандболу був проведений вперше та організатори мають надію, щоб він стане традиційним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію