![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 12 травня 2017 р.
«Ветеран Конотопщини» забив п’ять м’ячів «Хлібодару»
«Кубок перемоги» розіграли в Сумах на полі футбольного центру «Барса» ветеранські команди (50+) – з Сум і Сумського району, Конотопа та Краснопілля. В першому півфінальному матчі краснопільський «Явір» із рахунком 3:2 переміг сумську «Ніколь», в другому «Ветеран Конотопщини» забив п’ять «сухих» м’ячів «Хлібодару».
У «бронзовому» матчі турніру зустрілись «Ніколь» та «Хлібодар». В першому таймі «Ніколь» вперед вивів Сергій Стрілецький. В другому перевагу чинного чемпіона обласного центру з футзалу подвоїв Віктор Попович. Цей гол виявився останнім у грі.
Із рахунком 2:0 завершився і фінальний матч турніру, де зустрілись команди Краснопілля та Конотопа. За тією різницею, що Іван Попов і Михайло Зеленський голи в ворота конотопської команди забили ще в першому таймі. Таким чином «Кубок перемоги» здобув краснопільський «Явір», друге місце посів «Ветеран Конотопщини», третє – «Ніколь».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...