• Головна
  • «Ветеран Конотопщини» забив п’ять м’ячів «Хлібодару»
07:00, 12 травня 2017 р.

«Ветеран Конотопщини» забив п’ять м’ячів «Хлібодару»

«Кубок перемоги» розіграли в Сумах на полі футбольного центру «Барса» ветеранські команди (50+) – з Сум і Сумського району, Конотопа та Краснопілля. В першому півфінальному матчі краснопільський «Явір» із рахунком 3:2 переміг сумську «Ніколь», в другому «Ветеран Конотопщини» забив п’ять «сухих» м’ячів «Хлібодару».

У «бронзовому» матчі турніру зустрілись «Ніколь» та «Хлібодар». В першому таймі «Ніколь» вперед вивів Сергій Стрілецький. В другому перевагу чинного чемпіона обласного центру з футзалу подвоїв Віктор Попович. Цей гол виявився останнім у грі.

Із рахунком 2:0 завершився і фінальний матч турніру, де зустрілись команди Краснопілля та Конотопа. За тією різницею, що Іван Попов і Михайло Зеленський голи в ворота конотопської команди забили ще в першому таймі. Таким чином «Кубок перемоги» здобув краснопільський «Явір», друге місце посів «Ветеран Конотопщини», третє – «Ніколь».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію