![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 4 травня 2017 р.
За "енергетичні гривні" конотопська СШ №2 придбала новенькі аератори
28 квітня 2017 року спеціалізовану школу №2 відвідав експерт із енергозбереження та енергоефективності проекту «Школа Енергії 2.0», що реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України», Дмитро Леськів.
Під час візиту експерта шкільною командою енергоменеджерів «Гефіас» було презентовано результати роботи з моніторингу енергоспоживання, крім аналізу показників діти підготували та надали пропозиції щодо першочергових енергозберігаючих заходів, які необхідно впровадити у закладі для досягненням максимальної енергоекономії.
![За "енергетичні гривні" конотопська СШ №2 придбала новеньк..., фото-1 За "енергетичні гривні" конотопська СШ №2 придбала новенькі аератори, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також, у школі тривали Дні енергії, організацію яких було здійснено у рамках участі у проекті, тому експерт долучився до ділової гри «ECO-DREAM CITY» та відвідав тематичні виставки, що відтепер постійно діють при інформаційному пункті.
Нагадаємо, що протягом усіх Днів енергії у школі проходила акція: спеціально випущені «шкільні гроші» – енергетичні гривні, які можна було заробити активною участю в запропонованих акціях та сумлінним виконанням завдань або ж звернувшись до «Екобанку» при інформаційному пункті, використовувалися на виставці-продажі «HANDMADE».
За час акції команді енергоменеджерів вдалося зібрати чималеньку суму енергетичних гривень. За інформацією адміністрації школи енергетичні гривні вже конвертовані випускником школи 2003 року Гуровим Ігорем у справжні гроші, за які придбано 5 нових аераторів-розпилювачів для кранів у школі.
![За "енергетичні гривні" конотопська СШ №2 придбала новеньк..., фото-2 За "енергетичні гривні" конотопська СШ №2 придбала новенькі аератори, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...