• Головна
  • Ще 6 дітей Конотопа набудуть статусу позбавлених батьківського піклування
07:30, 24 квітня 2017 р.

Ще 6 дітей Конотопа набудуть статусу позбавлених батьківського піклування

В Конотопі пройшло  засідання комісії з питань захисту прав дитини. Членами комісії затверджено висновки про доцільність позбавлення батьківських прав двох горе-мам, у яких рік тому було відібрано дітей.

Відібрання лише обмежувало батьківські права відносно дітей та було застосовано з метою надання їм шансу виправити ситуацію з неорганізованим способом життя, позбавленням згубної звички як-то вживання спиртних напоїв. Але, нажаль, рік пройшов, а нічого в житті мам не змінилось і тому комісією було прийнято саме таке рішення. Діти наразі перебувають під опікою бабусь.

Також, по трьом сім’ям, які перебували на обліку як такі, що опинились в складних життєвих обставинах через вживання спиртних напоїв, ведення неорганізованого способу життя та низький виховний потенціал, прийнято рішення про відібрання у них дітей без позбавлення батьків батьківських прав.

На жаль, робота, яка проводилась з родинами, бажаного результату не принесла, оскільки батьки не розуміли серйозності ситуації та не виконували наданих їм фахівцями з соціальної роботи рекомендацій й відмовлялись від допомоги, що їм пропонувалась. Результат: коли будуть прийняті відповідні рішення Конотопським міськрайонним судом - 6 дітей набудуть офіційного статусу позбавлених батьківського піклування, хоча фактично вони такими є і зараз.

Члени комісії приймали рішення на підставі представлених на їх розгляд документів, інформації доповідачів, запрошених та враховуючи інтереси дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #діти #батьки #позбавленняправ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...