![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 19 квітня 2017 р.
Сервісний центр нового зразка замінить конотопську МРЕВ
У Конотопі буде відкрито новий сервісний центр МВС, якій замінить формат колишнього МРЕВ (ВРЕР). Сервісні центри нового зразка найближчим часом на Сумщині будуть відкриті лише у місті Суми та в Конотопі.
Регіональний сервісний центр МВС в Сумській області інформує: у зв'язку з ремонтом, що проводитиметься у приміщенні ТСЦ по вул. Вирівській 19-а, прийом громадян буде тимчасово здійснюватись у приміщенні Конотопської автомобільної школи ТСО України за адресою: вул. Клубна, 74.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...