• Головна
  • Каратисти з Конотопського клубу "Воїн" гідно представили Україну на чемпіонаті Європи
07:30, 14 квітня 2017 р.

4-9 квітня в м Клуж-Напока (Румунія) пройшов 9-й чемпіонат Європи з карате WUKF для всіх вікових груп. Понад 2 тисячі спортсменів з 25 країн стали учасниками 9-го Чемпіонату Європи для всіх вікових груп.

У загальному заліку Україна зайняла 9-е місце, маючи в активі 7 золотих, 3 срібних і 6 бронзових медалей. Внесок сумчан - два золота і одна бронза.

Лідером команди став 20-річний студент СумДУ Олександр Маленко, чемпіон Європи 2016 року. Олександр успішно захистив свій титул, здобувши впевнену перемогу в куміте серед чоловіків (21-35 років, вагова категорія до 65 кг). Друга медаль, бронзова, дісталася йому в куміте серед юніорів (18-20 років, до 65 кг). Тільки суддівські помилки завадили йому стати дворазовим чемпіоном континенту.

Золоту медаль також отримав студент Конотопського інституту СумДУ Артур Пономарьов (КМО «Воїн»), який був найкращим у ката серед кадетів (15-17 років).

За крок від медалі зупинилася ще одна представниця КМО «Воїн» Пономарьова Карина. Карина стала фіналісткою в ката категорії (13-14 років), в результаті 4-е місце.

До чемпіонату наших призерів готували тренери Анатолій Лозовий (ДЮСШ «Авангард», клуб «Терра-Суми») і Григорій Хлистенков (клуб «Воїн», Конотоп).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію