![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:30, 6 квітня 2017 р.
В Конотопі різні конфесії разом молилися за мир
2 квітня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулася міжконфесійна молитва за мир в Україні. До неї долучилися представники різних конфесій міста: Української православної церкви Київського патріархату, Греко-католицької церкви та протистанських церков.
Підтримати всеукраїнську ініціативу прийшли небайдужі до подій у країні віряни. Разом із містянами помолитися за Україну та перемогу над агресором прийшли адміністрація міста, представники депутатського корпусу та громадських організацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...