![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 7 квітня 2017 р.
На Сумщині паперові паспорти остаточно виходять із вжитку
Сумська область у трійці перших закінчила оснащення територіальних відділів державної міграційної служби спеціальним технічним та програмним забезпеченням для видачі паспортів громадян України у вигляді пластикових карток з електронним носієм інформації. Про це повідомляє газета "Ваш шанс".
Тепер отримувати пластиковий паспорт будуть не тільки діти від 14 років, але і дорослі, які втратили наявний у них паперовий паспорт, змінили прізвище або досягли віку, в якому необхідно міняти фото. Паперові паспорти у формі книжечки залишаються дійсними, але отримати такий паспорт в Сумській області вже неможливо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...