• Головна
  • Спілка АТОшників пропонує меру та депутатам сісти разом з ними за стіл переговорів
08:00, 6 квітня 2017 р.

Спілка АТОшників пропонує меру та депутатам сісти разом з ними за стіл переговорів

Конотопська філія Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій направила звернення до міського голови Артема Семеніхіна, в якому пропонує керівництву міста сісти за стіл переговорів з депутатами та представниками патріотичних громадських організацій.

Відповідний документ було опубліковано на сторінці спільноти у Фейсбук. Аби припинити блокування роботи міської ради та вирішити нагальні питання життєдіяльності міста, атошники пропонують скликати розширений круглий стіл, та спільно виробити план дій щодо виходу із ситуації, а також розробити перспективний план розвитку міста. 

Нагадаємо, 30 березня саме депутатами було зірвано 24 сесію Конотопської міської ради.

Учасники бойових дій зазначають: "Іде війна компроматів і гучних звинуваченнь, що створює додаткове напруження в місті. Такий стан речей не влаштовує членів Спілки і Громаду Конотопа. Ми не можемо допустити розбрату під час війни і домінування особистих амбіцій.

Тому Конотопська філія Сумщини Всеукраїнського Об'єднання учасників бойових дій ініціює скликання розширеного круглого столу із залученням представників громадськості, депутатського корпусу та органів місцевого самоврядування для з'ясування позицій сторін і приведеня їх діяльності у конструктивне русло".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Я за міського голову!
46,6%
Я на боці депутатського корпусу.
15,1%
На перевибори усіх!
24,7%
Я за компромісні рішення. Треба вміти домовлятись.
12,3%
Мені байдуже.
1,4%
#Конотоп #24сесія #переговори #АртемСеменіхін #депутати #спілкаатошників
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...