![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 6 квітня 2017 р.
Чому так рідко їздить маршрутка №11
Останнім часом від конотопців надходить багато нарікань на роботу автобусного маршруту №11. Як пояснюють у мерії, основною причиною сходу автобусів на даному маршруті стало незадовільний стан дороги, що призводить до того що автобуси постійно виходять з ладу та залишають маршрут.
Управління економіки міської ради організувало виїзну нараду з вирішення питання налагодження роботи цього маршруту. Комісія оглянула дорожнє покриття на означеному відрізку та надала доручення провести ямковий ремонт та грейдування на особливо проблемних ділянках, а перевізнику доручила забезпечити безперебійне обслуговування проблемного маршруту.
Вже вчора зранку по дорозі пройшли грейдером, та обіцють, що незабаром селищна рада розпочне ямковий ремонт дороги. Тож сподіваємось, що вже незабаром автобус №11 буде курсувати безперебійно, не створюючи проблем для мешканців Підлипного.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...