• Головна
  • Замовлена гра - дубль 2. Чергові провокації депутатів
09:00, 6 квітня 2017 р.

Замовлена гра - дубль 2. Чергові провокації депутатів

Депутати збираються провести друге пленарне засідання сесії Конотопської міської ради не 15 квітня, а вже завтра. Відповідне депутатське звернення опублікував на своїй сторінці у Фейсбук депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко. 

Згідно опублікованому документу, депутати збираються провести друге пленарне засідання сесії Конотопської міської ради завтра, 6 квітня, о 10 год. 00 хв., у великій сесійній залі. Депутатське звернення з вимогою "вжити заходів" подано на ім`я міського голови та секретаря міської ради від 05.04.2017 за підписом 15 депутатів.

Народні обранці, керуючись депутатським правом ініціювати проведення такого заходу, вимагають невідкладного проведення другого пленарного засідання у зв`язку з необхідінстю розгляду земельних та інших проблемних питань громади міста. Виникає логічне питання, чому ж для вирішення цих самих термінових питань депутати "забули" скористатися своїми обов`язками перед тими, хто їх обрав, під час першого пленарного засідання 30.03.2017? І відхиливши пропозицію міського голови, відверто саботували прийняття цих важливих для громади і, безпосередньо,  для їхніх виборців рішень.

Слід зазначити, що ще 31 березня міський голова видав розпорядження № 108 – ОД «Про скликання II пленарного засідання двадцять четвертої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання», згідно якого проведення такого засідання заплановано на 22.04.2017. Про це Артем Семеніхін повідомив містян під час прямого ефіру на КСТ.82hua4b045Y

Дійсно, депутати мають право ініціювати проведення пленарних засідань сесії. Та з чим пов`язана така невідкладність?

Схоже на те, що вони знову хочуть реалізувати свої протизаконні наміри, скориставшись тим, що міський голова Артем Семеніхін наразі знаходиться у запланованому ще у січні місяці відрядженні. Тож його повноваження стосовно проведення пленарних засідань сесії міської ради у разі його відсутності повинен виконувати секретар.

Сьогодні за підписом секретаря Олени Багрянцевої депутатам надана обгрунтована відповідь на їх звернення. Зокрема в ній йшлося про те, що на першому пленарному засіданні від 30.03.2013 порушень прав та законних інтересів громадян з боку виконавчих органів міської ради не було.Wxp7cFHX4sY

 Отже, депутати самі саботували прийняття надважливих для громади рішень. 17792288_1018574171620571_378791125_nТо чому ж вони тепер ініціюють їх невідкладний розгляд? У чому логіка?

Що ж, нехай і тепер все розсудить громада: кого вони обирали, хто сьогодні відверто «гальмує», та для чого це все робиться?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Я за міського голову!
46,6%
Я на боці депутатського корпусу.
15,1%
На перевибори усіх!
24,7%
Я за компромісні рішення. Треба вміти домовлятись.
12,3%
Мені байдуже.
1,4%
#Конотоп #міськрада #депутати #СеменіхінАртем #міськийголова #пленарнезасідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...