![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:00, 24 травня 2017 р.
Чи будуть відкликати депутатів у Сумській області?
![Чи будуть відкликати депутатів у Сумській області? Чи будуть відкликати депутатів у Сумській області?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Увага! Завтра, 25 травня 2017 року о 18 годині в приміщенні БК "КВРЗ" відбудуться загальні збори виборців (у відповідності до ч. 2 ст. 38 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад) з метою створення ініціативної групи по збору підписів за відкликання депутата Сумської обласної ради Демехи Сергія Васильовича в зв'язку з не виконанням ним своєї передвиборчої програми та виключення з лав ВО "Свобода".
Голова фракції ВО "Свобода" в Конотопській міській раді Оксана Ульянченко запрошує всіх небайдужих взяти участь в цих зборах і довести нашим обранцям, що народ, є єдиним джерелом влади і кожен депутат який буде діяти не в інтересах громади, а у власних інтересах буде відкликаний!
Для участі у зборах необхідно мати при собі посвідчення особи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...