
06:30, 29 березня 2017 р.
За добу поліція Конотопа викрила чотирьох крадіїв
Чотирьох крадіїв виявили правоохоронці в Конотопі. Їх "виловом" стали велосипеди, газова плита, балон, духовка, цифровий фотоапарат та гроші, пише відділ комунікації ГУ НП в Сумській обл.
Першим вони викрили 31-річного конотопчанина, який поцупив велосипед, необачно залишений пенсіонером біля власного двору.
Ще два його земляка поцупили з арендованого ними домоволодіння велосипед, газову плиту, газовий балон, духовку та дверцята з груби, дві металеві бочки та декілька металевих стовпчиків.
В третьому випадку правоохоронці затримали 19-річного юнака, який привласнив цифровий фотоапарат та півтисячи готівки з одного з домоволодінь міста.
По всіх фактах поліція відкрила кримінальні провадження за ч. 1 та ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Зловмисникам, згідно санкцій статті, може загрожувати покарання у вигляді штрафів, виправних робіт на строк до двох років, або навіть позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:07
1 грудня
10:03
1 грудня
19:45
29 листопада
14:44
29 листопада
19:37
27 листопада
ТОП новини
Оголошення
14:31, 29 листопада
7
20:24, Вчора
20:24, Вчора
live comments feed...