• Головна
  • Екстренну медичну допомогу жителям Конотопщини переведено в цілодобовий режим роботи
09:00, 28 березня 2017 р.

Екстренну медичну допомогу жителям Конотопщини переведено в цілодобовий режим роботи

Екстрену медичну допомогу жителям сіл Конотопського району надають станція Е(Ш)М міста Конотоп та 4 пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.

„Режим роботи пунктів ШМД  був 16 годин у робочі дні та 24 години у вихідні та святкові дні. З 15.03.2017 Конотопську станцію підключено до централізованої диспетчерсько-оперативної служби Центру (м. Суми), виклики від населення приймаються диспетчером ОДС та передаються на бригади. Пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги Конотопщини переведено в цілодобовий режим роботи”, - наголосив головний лікар Конотопської станції екстреної (швидкої ) медичної допомогиОлексій Шевченко.

За словами головного лікаря Конотопської станції Е(Ш)МД, всі бригади, в тому числі які розташовані у селах, забезпечені: для зв’язку - службовими мобільними телефонами, смартфонами; апаратами ЕКГ «Юкард» з можливістю відправлення кардіограми до служби телеметричного кардіологічного консультування (на базі комплексу ЮНЕТ) та отримання консультації лікаря Центру. Санітарні автомобілі обладнані QPS – трекерами для контролю місцезнаходження бригади.

На нараді було проаналізовано і статистичні показники стану надання екстреної невідкладної медичної допомоги сільському населенню, їх динаміку та співставлення з обласними, вказані причини відхилень.

До відома: Конотопський округ Е(Ш)МД включає Конотопську станціюЕ (Ш)МД, 3 підстанції Е(Ш)МД: Кролевецька, Путивльська, Буринська, 6 пунктів постійного базування бригад Е(Ш)МД в:  с. Вирівка, с. Соснівка, с. Бочечки, смт. Дубов’язівка, с. Ярославець, с. Ч.Слобода. Округ створений у 2015 році та є структурним підрозділом КЗ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Радіус території обслуговування близько 100 кілометрів, населення округу 211 648 осіб.

По штатному розкладу по округу затверджено 224,75 посади, в т.ч. лікарських - 15,25.  Забезпеченість штатних посад фізичними особами 94,6%, лікарями – 74,6%.

По округу сформовано та працювало в  2016 року 15,50 бригад (число бригад на 10 тисяч населення 0,7, що  менше  рівня   області (0,8) та рівні  показника по України(0,7)).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #швидкадопомога #режимроботи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...