• Головна
  • Конотопські гандболісти показали найкращі результати на турнірі на Полтавщиніі
10:30, 22 березня 2017 р.

Конотопські гандболісти показали найкращі результати на турнірі на Полтавщиніі

18-19 березня 2017 року в спортивному залі Центрального стадіону м. Гребінка полтавської області  відбувся гандбольний турнір пам'яті О. К. Метельського. В турнірі пам'яті відомого тренера взяли участь команди гандбольних клубів міст Гребінки, Конотопа, Знам'янки, вихованці Гребінківської ДЮСШ.

18 березня відбулися перші матчі з результатами:

Гребінківська ДЮСШ – ГК «Конотоп» (21 : 32 )
ГК «Гребінка» - ГК «Конотоп» ( 16 : 27 )
Гребінківська ДЮСШ – ГК «Локомотив» ( 20 : 23 )
ГК «Гребінка» - ГК «Локомотив» ( 17 : 18 )

За призові місця турніру фінальні матчі відбулися 19 березня:

За 1-2 місце ГК «Конотоп» - ГК «Локомотив» м. Знам’янка (26:18)
За 3 – 4 місце Гребінківська ДЮСШ - ГК «Гребінка» (18 : 19)

Переможцем змагань стала команда ГК "Конотоп", на другому місці - ГК "Локомотив" м. Знам’янка , третє місце посіли гандболісти ГК "Гребінка".

В Кожній команді визначили кращих гравців, в команді ГК «Конотоп» кращим гравцем визнали Сергія Колошу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію