• Головна
  • Конотопські діти пройшли відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
08:30, 15 березня 2017 р.

Конотопські діти пройшли відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

В Управлінні Держпраці у Сумській області було визначено переможців регіонального Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвяченого Дню охорони праці в Україні.

Серед дітлахів віком від 6 до 10 років I місце зайняла Анастасія Смичек, Глухівська ЗОШ I-III ступенів, м. Глухів. У другій вікової категорії, від 11 до 14 років, переможцем став Тимур Бідоленко, КУ ССШ I-III ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка, м. Суми. I місце серед учасників конкурсу у віці від 15 до 18 років зайняв Максим Терновський, БСШ I-III ступенів №2 ім. Ю.М. Лавошника, м. Буринь.

 

Близько 300 дитячих малюнків із усієї Сумщини надійшло до Управління Держпраці у Сумській області для участі в першому регіональному турі конкурсу. У фінал відбіркового туру потрапила 121 найкраща робота, що відповідали тематиці конкурсу та були оформлені згідно з вимогами, зазначеними в положенні до конкурсу.   

За рішенням журі II місце серед наймолодших учасників конкурсу посів Павло Рекуненко, КУ ССШ №1 ім. В. Стрельченка, м. Суми. III місце у цій же віковій категорії зайняв Андрій Сергієнко, КУ ССШ I-III ступенів №17, м. Суми.

Конотопські діти пройшли відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», фото-3

      

Серед юних аматорів у віці від 11 до 14 років II місце отримав Вадим Ніконов, Смородинський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ, м. Тростянець. Анна Галак, Конотопська дитяча художня школа, м. Конотоп, посіла III місце.

Конотопські діти пройшли відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», фото-4

   

У віці від 15 до 18 років II та III місця зайняли відповідно Єлізавета Поліщук, Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м. Ромни, та Аліна Боярчук, Конотопська ЗОШ I-III ступенів №11, с. Попівка.

Конотопські діти пройшли відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», фото-5

    

Переможці регіонального Відбіркового туру конкурсу будуть відзначені грамотами та нагородами під час урочистого святкування Дня охорони праці в Україні 28 квітня. Кращі малюнки можна буде побачити на виставці конкурсних робіт у фойє Управління Держпраці у Сумській області, за адресою м. Суми, вул. Горького, 28-б. Роботи, що посіли перші місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2016 року.

До складу неупередженого журі регіонального туру конкурсу увійшли представники Управління Держпраці у Сумській області, ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», Сумської обласної ради професійних спілок, Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», відділу охорони праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сумській області, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.   

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Управління Держпраці у Сумській області щиро дякує усім учасникам конкурсу, та партнерам за допомогу в організації й проведенні регіонального Відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #конкурсмалюнків #охоронапраці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...