![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 15 березня 2017 р.
Конотопців запрошують допомогти в прибиранні спортивних майданчиків
У квітні місяці 2017 року по всій території України пройде Всеукраїнський місячник “Спорт для всіх-спільна турбота”, протягом місяця в місті Конотоп будуть упорядковані спортивні майданчики в місцях відпочинку, за місцем проживання, в навчальних закладах та на підприємствах.
Тож запрошуємо всіх мешканців нашого міста приєднатись та взяти участь в цих заходах, щоб на цих чистих, красивих спортивних майданчиках змогли займатися діти, молодь та всі бажаючі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...