• Головна
  • Зі змагань в Києві конотопські гандболістки привезли срібло
07:30, 3 березня 2017 р.

Зі змагань в Києві конотопські гандболістки привезли срібло

24-26 лютого в спортивному залі Київського спортивного ліцею відбулась відкрита першість міста Києва з гандболу серед дівчат 2004-2005 р.н. пам’яті С. В. Перепеляка. Крім чотирьох команд з міста Києва до участі у змаганнях запросили команди ДЮСШ м. Бровари та ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп.

Три дні на спортивному майданчику велась боротьба за медалі. За підсумками змагань наші дівчата (тренер Паламарчук О.) вибороли срібні медалі, поступившись чотирма м’ячами лише першій команді ДЮСШ з гандболу «Стрімкий м’яч».

Перше місце посіла команда ДЮСШ з гандболу «Стрімкий м’яч » - 1 (тренер Соколовський В.), другою стала команда ДЮСШ з гандболу «Стрімкий м’яч » - 1 (тренер Косик Т.) , четвертими та п’ятими стали дівчата з ДЮСШ – 2 м. Києва, останніми команда ДЮСШ м. Бровари.

Організаторами змагань визначені кращі гравці в кожній команді, в команді ДЮСШ М. Маміашвілі кращими гравцями стали, капітан команди Тимошенко Оля, Ткач Анастасія та Карпенко Вікторія.

Нагороди юним спортсменкам вручали легенди світового та українського гандболу Олімпійські Чемпіонки у складі збірної СРСР Людмила Бобрусь-Парадник, Ольга Зубарєва та найкраща гандболістка ХХ сторіччя Зінаїда Турчина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію