• Головна
  • Представники кооперативного руху Хмельничини уклали з Конотопом угоду про партнерство
11:30, 2 березня 2017 р.

Представники кооперативного руху Хмельничини уклали з Конотопом угоду про партнерство

Керівництво двох областей під час засідання у Києві у форматі круглого столу на тему: «Кооперація як стратегічний напрям розвитку регіонів України» домовилися про партнерство між регіонами щодо перспектив кооперативного руху

На початку лютого в  Конотопі відбулася робоча зустріч представників кооперативного руху Хмельниччини та керівників влади і бізнесу Сумщини. Саме вона і стала відправною точкою у формуванні майбутнього партнерства між регіонами.

Присутні на засіданні «круглого столу» експерти різних галузей поділилися практичними ідеями і баченням покращення сьогодення громад. Головний принцип у цій справі – комплексність, тому важливим є залучання й науковців, й державних управлінців, й представників бізнесу, й прогресивних громадських організацій.

Також у заході взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, міжнародних донорів, агробізнесу, духовенства, громадських діячів, лідерів кооперативного руху для діалогу з метою консолідації зусиль у сталому розвитку сільських територій. Адже саме кооперація визначена ключовим пріоритетом 2017 року Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.

Результатом засідання у м. Київ стало підписання Меморандуму про співпрацю між Хмельницькою і Сумською областями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Хмельницький #співпраця #кооперація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...