• Головна
  • Конотопські авіамоделісти зайняли І командне місце на Всеукраїнських змаганнях
10:00, 28 лютого 2017 р.

Конотопські авіамоделісти зайняли І командне місце на Всеукраїнських змаганнях

З 24 по 27 лютого 2017 року в м. Києві на базі спортивного комплексу «Чайка» відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій) «Кубок пам`яті Небесної сотні», в яких взяла участь обласна команда авіамоделістів, під керівництвом керівника авіамодельного гуртка Конотопської станції юних техніків Борсяка Георгія Анатолійовича.

Команда авіамоделістів зайняла І командне місце в класі моделей F-2D.
У складі команди прийняли участь: Карнаух Вадим, Гончар Юлія, Дудченко Христина, Тоценко Валентин.

У особистому заліку у класі моделей F-2I Кузнєцов Борис зайняв ІІ місце, поступившись лише діючому Чемпіону світу.

Команда була нагороджена Кубком, медалями та Грамотами. Це вже друга поспіль перемога на цих змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію