![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 28 лютого 2017 р.
Маленькі конотопці "З Україною в серці"
Днями на базі Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості відбувся конкурс читців «З Україною в серці», який приурочувався до Міжнародного Дня рідної мови.
Учасниками цього конкурсу стали наймолодші вихованці закладу – дошкільнята, загалом 30 учасників. Малюки читали вірші українською мовою різної тематики.
Справжньою окрасою заходу стали виступи зразкових колективів ЦДЮТ «Мрія» та «До-мі-солька», а також «Сучасник» та «Камбіата». Виступи учасників оцінювало компетентне журі у складі методистів ЦДЮТ та представників відділу освіти. Всі учасники отримали дипломи та солодкі призи, а переможці - ще й цікаву книжку на згадку.
![Маленькі конотопці "З Україною в серці", фото-1 Маленькі конотопці "З Україною в серці", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...