• Головна
  • Підприємців Конотопа закликають впорядкувати куточок покупця та зареєструвати книгу скарг
11:00, 24 лютого 2017 р.

Підприємців Конотопа закликають впорядкувати куточок покупця та зареєструвати книгу скарг

Управління економіки Конотопської міської ради нагадує підприємцям міста про те, що кожен суб'єкт підприємницької діяльності має облаштувати куточок покупця, та зареєструвати книгу скарг та пропозицій.

Посадовці зазначають, що відповідно до пункту 4 Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг в сфері побуту і ресторанного господарства на території м. Конотоп, затвердженого рішенням виконавчого комітету Конотопської міської ради від 30.12.2014 №336 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг в сфері побуту і ресторанного господарства на території м. Конотоп», суб’єкти підприємницької діяльності повинні розмістити на видному та доступному місці куточок покупцяз інформацією про власника (копію виписки з єдиного державного реєстру, копію патенту, ліцензії), Правила провадження діяльності, книгу відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів. 

Підприємцям нагадують, що книга відгуків та пропозицій реєструється в управлінні економіки Конотопської міської ради за адресою: пр. Миру, 8, 4 поверх, кімната №407.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #торгівля #куточокпокупця #книгаскарг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...