• Головна
  • Олена Багрянцева розповіла про її роботу керівника Конотопської молодіжної літстудії "Джерела"
09:00, 7 березня 2017 р.

Олена Багрянцева розповіла про її роботу керівника Конотопської молодіжної літстудії "Джерела"

Починаючи з вересня місяця у відомої дитячої Конотопської літературної студії "Джерела" новий керівник - молодих літстудійців навчає секретар міської ради Олена Багрянцева.

Пані Олена з відзнакою закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, здобувши кваліфікацію магістра філології. Працювала редактором телепередач у телекомпанії “ЮАНА”, головним редактором всеукраїнської музичної газети «Океан Мрій». Викладала українську мову в ліцеї, керувала філією освітньо-мистецького центру “Шанс”, в різний період часу була редактором і журналістом у виданнях “Торговое Дело”, “Телегурман”, «Конотопський край» та у інтернет-виданні Konontop.in.ua. За плечима Олени і робота на телебаченні, вона була журналістом-кореспондентом в редакції новин “За Київським часом” (КДР ТРК). У 2011 році за ініціативи Олени Багрянцевої в Конотопі було започатковано та проведено всеукраїнський фестиваль відеопоезії «ГРАК».

Що стосується Конотопської літературної студії "Джерела", тут пані Багрянцева теж не стороння людина. Багато років поспіль вона була постійним літстудійцем, відвідуючи дорослу студію.

- В Конотопі дуже багато талановитих дітей, - поділилася з кореспондентом 05447 Олена Багрянцева. - Коли вони між собою спілкуються на літературній студії, вони, по-перше, дізнаються якісь нові теоретичні знання та вдосконалюють практичні навики, по-друге, вчаться критикувати, аналізувати творчість одне одного. І це допомагає дітям розвиватися та мати реалістичні уявлення про власний рівень. Комусь треба його покращити, а комусь навпаки, розвинути впевненість в собі та реалізувати власні задуми. Якщо раніше діти писали для себе, то зараз вони виходять на загал. Дехто почав з публікацій в шкільній газеті, чиїсь вірші надрукували в "Конотопському краї", одна дівчинка вже публікувалася в збірці "Колискова для Янгола". А нещодавно ми записали передачу на телебаченні, де діти читали власні поезії. Ще в нас в планах видавати збірку творів вхованців літстудії. Діти відчувають, що вони пишуть не для себе, а можуть донести свою творчість іншим.

А щоб вони не соромилися публічно читати свої твори, в роботі літстудії крім поетичної майстерності проходять ще занняття з виразного читання та акторської майстерності. Тобто вони вчаться не тільки писати вірші, але й декламувати їх.

Хочу додати, що на заняттях ми пишемо не лише вірші, але ще й прозові твори. І одного разу ми навіть поставили п'єсу. Одну дівчинку так надихнула наша літературна студія, що вона написала сценарій, і ми на День писемності та мови поставили її на сцені ЦДЮТ. Було багато телекамер, приходив міський голова та інші поважні гості. Діти могли проявити свій талант, і ми всі спільно виступили в цій виставі, як актори.

Мене вражає, наскільки в дітей гнучкі розумові здібності. Вони можуть за 5 хвилин виконати таке творче завдання, що навіть зрілий поет за 5 днів не зробить. Вони дуже все швидко схоплюють, і виконують. І пишуть дуже вправно. Для мене робота в цій літстудії теж дуже корисна, адже ми з ними всі обмінюємося досвідом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #літстудія #Джерела #ОленаБагрянцева
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...