![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:30, 16 лютого 2017 р.
«Велика українська хода» дісталася до Конотопа
16 лютого в Конотоп завітала волонтерка батальйону «Айдар» Катерина Валевська, яка мандрує Україною з акцією «Велика українська хода». В рамках цієї акції в центрі міста була розвішані сотні прапорів (державні стяги, прапори міст та привезені зі Сходу України). До їх числа відтепер додався й прапор з написом «Конотоп — місто козацької слави».
Незвичайна виставка прапорів тривала до вечора. Цікаво, що кожен охочий міг написати на конотопському прапорі побажання захисникам на Сході чи українцям з інших міст нашої держави. Як запевняють організатори, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні ці прапори можна буде побачити на столичному Майдані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...