• Головна
  • Охорона праці - очима конотопських дітей (+фото)
09:00, 16 лютого 2017 р.

Охорона праці - очима конотопських дітей (+фото)

Завершено збір малюнків для участі у регіональному турі Всеукраінського конкурсу "Охорона праці очима дітей".

Нагадуємо, з 1 грудня 2016 року було оголошено про проведення конкурсу серед учнів та вихованців навчальних закладів міста Конотоп. В конкурсі нажаль взяли участь 11 навчальних закладів - це ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, Конотопська дитяча художня школа, Конотопська гімназія, Спеціалізована школа інтернат, ЗОШ 1 ступеня - ДНЗ; Підлипенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, ДНЗ №10 «Ялинка», СШ №12, ЗОШ №3, ДПТНЗ ПТУ-20. 

Охорона праці - очима конотопських дітей (+фото), фото-1

Як повідомляють в секторі міської ради з питань охорони здоров'я та праці, на жаль, частина робіт, які подали на конкурс, не відповідає тематиці: охорони праці й промислової безпеки. Роботи мають акцентувати увагу на умови праці та шкідливі фактори на робочому місці. Роботи на тематику «Безпека життєдіяльності у побуті» до участі в конкурсі не зараховано. 

Охорона праці - очима конотопських дітей (+фото), фото-2

Всі роботи учасників, які відповідають тематиці охорони праці та промислової безпеки (а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві та транспорті) буде направлено до Управління Держпраці України у Сумській обл. для участі у регіональному турі конкурсу «Охорона праці очима дітей», а також виконавці кращих робіт будуть відзначені під час проведення заходів з нагоди відзначення «Дня охорони праці в Україні» в місті.

Охорона праці - очима конотопських дітей (+фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #охоронапраці #малюнки #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...